Як витягнути осколок скла

Осколки можуть бути різних розмірів і форм. В основному маленькі осколки приносять більше неприємних відчуття і проблем, так як витягти осколок скла з пальця складно. Зараз існує велика кількість методів, як витягнути осколок скла.

Як витягнути осколок скла – інструкція

Не рекомендується тиснути або стискати місце, де знаходиться осколок, так як це може ще більше поглибити його. За рахунок цих маніпуляцій можна розкололося осколок на кілька частин і це значно може утруднити весь процес видалення його;

Щоб витягнути осколок скла, необхідно промити уражене місце милом і насухо витерти рушником, який добре вбирає вологу;

Варто уважно переглянути пошкоджене місце під збільшувальним склом, що б більш детально розглянути і зрозуміти, як можна більш зручно підібратися до нього і витягти;

Після цього акуратно витягніть осколок і очистіть уражене місце. Нанесіть невеликим шаром антибактеріальну мазь і заклейте хворе місце лейкопластиром, до того моменту поки палець повністю не заживе.

Безболісний метод витягнути осколок скла

Придбайте в будь-якій аптеці іхтіоловую мазь, яка може продаватися без супровідного рецепта. На пошкоджене місце нанесіть невелику кількість мазі і заклейте лейкопластирем палець. Буквально через добу зніміть пластир і осколок скла повинен самостійно вийти на поверхню.

Як витягнути осколок скла з використанням соди?

Якщо у вас досить маленький осколок, необхідно зробити досить густу пасту з чайної ложки харчової соди і води. Покладіть утворилася однорідну масу на уражене місце і гарненько перебінтуйте. Через добу необхідно зняти накладений компрес, очистити поверхню і осколок повинен сам вийти на поверхню. Після чого, він може бути благополучно вилучений за допомогою води або ганчірочки.

Як витягнути осколок скла з лейкопластиром?

На шкіру з осколком потрібно приклеїти клейкою стороною лейкопластир;

Що б він одразу вийшов, необхідно відривати лейкопластир в протилежному напрямку до уламку.

Як витягнути осколок скла пінцетом?

Перш ніж витягнути осколок скла, необхідно стерилізувати закінчення пінцета спиртовим розчином;

Дуже може допомогти збільшувальне скло. Уважно досліджуйте уражену ділянку і визначте, як саме застряг осколок в вашому пальці. Якщо він увійшов горизонтально по відношенню до шкіри – найкраще використовувати кусачки для нігтів або голку;


Якщо закінчення осколка стирчить під кутом, то захопіть його і потягніть в протилежному напрямку, як він увійшов під шкіру.

Як витягнути осколок скла голкою?

Перш ніж витягнути осколок скла, необхідно стерилізувати закінчення голки спиртовим розчином;

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 + six =