Як вибрати кварцову лампу

Ультрафіолет має великий вплив на стан здоров’я абсолютно кожної людини. Він вбиває шкідливі мікроби і бактерії, а так само сприяє виробленню вітаміну D, який допомагає засвоюватися найважливішим мікроелементам. Кісткова система не може нормально розвиватися без цього вітаміну, тому він життєво необхідний людині.

Джерела ультрафіолетового випромінювання

Всім відомо, що основним джерелом ультрафіолету є сонячні промені, які особливо активні в спекотні літні місяці. Але де шукати джерело, коли за вікном холодні дощі або кучугури снігу? Відповідь дуже проста – достатньо придбати кварцову лампу, яка незалежно від пори року буде завжди під рукою.

Перші прилади, які застосовувалися для ультрафіолетового опромінення, були виготовлені ще в далекому ХХ сторіччі. Вони представляли собою конструкцію, в основі якої було кварцове скло, відмінно пропускає хвилі ультрафіолетовій частині спектра. Сучасні кварцові лампи широко застосовуються в самих різних областях медицини та індустрії краси.

Особливості вибору кварцової лампи

Сучасні виробники медичного обладнання пропонують величезний асортимент товарів, тому вибрати підходящу для себе кварцову лампу досить складно. Існують спеціальні моделі портативних кварцових ламп, які призначені для домашнього використання. Вони, як правило, менш потужні, такі прилади дуже часто використовуються для лікування:

 1. ЛОР хвороб.
 2. Псоріазу.
 3. Екземи.
 4. Зменшення сильної м’язовому болю.

Важливу роль при виборі необхідної моделі грає потужність приладу. Для того щоб зрозуміти, яку кварцову лампу вибрати, ви повинні визначитися для яких цілей ви її купуєте, для застосування дорослою людиною або для лікування дітей. Не варто купувати прилад із занадто великою потужністю, оскільки при надмірному опроміненні ультрафіолетом можна завдати шкоди організму. Зверніть увагу на насадки, які входять в комплект пристрою – їх має бути достатня кількість для лікування і профілактики в домашніх умовах. Найчастіше це насадки для прогрівання вуха, горла, носа. Вони повинні бути виготовлені з сучасних якісних матеріалів, які можна багаторазово обробляти різними дезінфікуючими засобами.

Вибираючи пристрій для домашнього застосування, варто віддавати перевагу компактним кварцовим лампам, також звернути увагу на той факт, чи не виникнуть проблеми при заміні лампи, коли буде витрачений ресурс кварцової лампи, чи можна самим зробити заміну лампи або доведеться звертатися на завод виробник, гарантійну майстерню по ремонту. Ультрафіолетові лампи для лікування мають іншу довжину хвилі ніж у тих, що використовуються для міні соляріїв, або для знезараження повітря, тому їх використовують тільки для лікування. У лікувальних цілях варто опромінювати певні зони тіла, суворо дотримуючись методичним рекомендаціям доданих входять в комплект поставки приладу, а краще рекомендаціям вашого доктора.

Інші статті

Розчини для парових інгаляторів

Вже давно для лікування захворювань верхніх дихальних шляхів ефективно застосовуються парові інгалятори. Необхідною умовою використання будь-якого рецепту для проведення процедур.

Необхідність знезараження повітря

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

 • ЯК ВИБРАТИ Фондюшниці, види фондю

  Смачні салатики, незвичайні бутерброди, різнокольорові канапе – чим же ще здивувати гостей? А ви чули коли-небудь про фондю? Таке блюдо прикрасить стіл для будь дружній компанії. А про те, як виб…

 • Як зробити лава лампу

  Для виготовлення лампи потрібні: скляний циліндричний посудину з добре прилягає кришкою; матеріал для заснування (дерево, метал, пластмаса); патрон для електричної лампочки; лампочка 25 Вт; касто…

 • Як вибрати духовку. Кухонні турботи, вибираємо духовку.

  Якщо плиту традиційно порівнюють з домашнім вогнищем, то духовка – це без перебільшення жарке і чуйне серце кухні. І хоча духова шафа, або попросту духовка, нам не потрібні в щоденному приготуван…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × four =