Як провітрювати квартиру

Духота, неприємні запахи пилу і затхлості в квартирі, зайва вологість повітря і поява цвілі. Як цього позбутися? Рецепт простий. Регулярне і грамотне провітрювання квартири, яке дозволить вам дихати свіжим і чистим повітрям. Але як робити це правильно?

Як правильно провітрювати квартиру

Якщо ви тільки що приймали ванну, мили посуд гарячою водою або варили бульйон – вологість у вашому будинку різко підвищилася. У такому випадку рекомендують проводити так зване “ударне провітрювання”, завдяки якому перезволожений повітря швидко виходить назовні. На п’ять-десять хвилин відкрийте вікна навстіж. А якщо є можливість, влаштуйте протяг – він прискорює процес зміни повітря. Через короткий час ви відчуєте, як повітря посвіжішало. Таким же чином можна позбавити квартиру від гару або чада.

Квартиру треба провітрювати як мінімум три-чотири рази на день, а приміщення, в яких постійно знаходяться люди – кожну годину. Для того щоб повітря в квартирі швидко оновився, найкраще влаштовувати тимчасовий протяг, відкривши вікна, що виходять на різні сторони будинку. Якщо всі вікна виходять на одну і ту ж сторону, можна прочинити вхідні двері. Провітрювання повинні бути короткими (кілька хвилин), але по можливості інтенсивними. Відкривайте вікна ширше!

Щоранку обов’язково як слід провітрюйте спальню. По-перше, це допоможе позбавити приміщення від зайвої вологи, яку ви “надихали” за день. По-друге, так приємно починати ранок з ковтка свіжого підбадьорливого повітря!

Взимку час провітрювання можна скоротити до однієї-двох хвилин. За цей час повітря встигне оновитися, але приміщення не встигне охолонути. Але зовсім відмовлятися від свіжого повітря не варто навіть у морози. А ось постійно тримати кватирку трохи відчиненими не слід. Це скоріше вистужает, ніж провітрює вашу кімнату.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

  • Як позбутися мишей в квартирі і на дачі.


    Народна мудрість говорить, що непроханий гість гірше татарина, і це дійсно так. Причому, мова йде не тільки про людей, а й про такі гризунах, як миші, які з настанням холодів перебираються ближче…

  • Як швидко забратися в квартирі. Онлайн-Щоденників

    Як швидко забратися в квартирі Я скоро стану матусею і більшу кількість часу доведеться проводити, доглядаючи за дитинкою. А санітарно-гігієнічні умови в квартирі потрібно буде дотримуватися. Зн…

  • Як прикрасити квартиру до Нового року на сайті – все про вагітність, пологи, грудне вигодовування,

    Всім відомо, що свято починається з очікування. Передчуття святкової атмосфери, подарунків і смачних частувань на столі. Ось чому так важливо прикрасити квартиру до Нового року . купити ялинку, р…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − eleven =