Як провести газ в котедж Скільки це коштує

Фото: Іван Іванов

Зрозуміло, ці питання хвилюють кожного власника приватного будинку, розташованого за містом.

Для чого потрібно проводити газ? Існують різні системи опалення будинку — від пічки-буржуйки і до багатофункціональних газових генераторів, проте в російських умовах, коли вартість магістрального газу невелика, кращим варіантом для приватного будинку є саме провести газ .

Газ не вимагає місця для зберігання, як тверде паливо начебто дров чи вугілля. Газифікація припускає установку сучасного котла, оснащеного системами автоматичного захисту і нагнітання тиску. Не потрібно виділення місця на ділянці для смуги відчуження, як це потрібно при установці автономної газифікації. Просто проводимо трубу — і газ у Вашому домі. Якщо провести газ. стає доступним не тільки опалення самого будинку, а й будівництво теплого гаража, басейну або повноцінної лазні.

Провести газ в приватний будинок

Провести газ в приватний будинок — Це інвестиція, за яку Вам скажуть «дякую» Ваші діти. Будинок з проведеним газом відразу починає коштувати більше, ніж будинок без газу. Для того, щоб зрозуміти, скільки це коштує. необхідно з’ясувати, якими правовстановлюючими документами Ви володієте. Відразу треба зрозуміти, що на ділянку газ не проводиться. Газова служба здійснює проведення тільки в існуючий будинок. Для початку процедури Вам знадобиться: — Свідоцтво про право власності на ділянку, де розташований Ваш будинок. — Кадастровий план з виділеними кордонами. — Свідоцтво про право власності на житловий будинок. При цьому газ можна провести як в житловий будинок, так і в дачний. — Технічний паспорт будинку. — ІПН та паспортні дані замовника.

Якщо у Вас не вистачає якихось документів — не зневіряйтеся, наша компанія допоможе Вам в їх отриманні. Треба також виписати довіреність на фахівця нашої компанії на врегулювання всіх питань, пов’язаних з проведенням газу .

Коли Ви вирішили проводити газ. треба розуміти, що найважливіший етап — це отримання ТУ (технічних умов). Технічні умови — Документ, що описує всю сукупність необхідних заходів з монтажу, установці та проведенні газу. Після отримання ТУ необхідно розробити проект в організації, що має ліцензію на цей тип робіт. Вартість робіт у різних проектних інститутах та організаціях різна. Проектний інститут відповідає також за узгодження проекту з газовим трестом.

Проводимо газ: скільки часу займає і скільки коштує?

Відповідь на це питання залежить від багатьох факторів. Серед них: віддаленість Вашого приватного будинку від магістрального газу. Діаметр перетину газової труби. Також потрібно оцінити, чи дозволять власники сусідніх ділянок провести газ по своїй території. Необхідно буде отримати їх письмову згоду на проведення газу. Чи вистачає тиску в магістралі. Яка площа Вашого приватного будинку — від цього залежить обсяг споживаного газу.

При проведенні газу на ділянку. призначений для індивідуального житлового будівництва (ІЖС) ситуація може ускладнюватися необхідністю провести роботи з узгодження прокладки газової магістралі з місцевими органами самоврядування. Їм належать, наприклад, дороги, через які проходить труба. Ми проводимо роботи з узгодження прокладки газу і вже напрацювали великий досвід по взаємодії з місцевими структурами.

Оскільки ми проводимо газ вже багато років, виробилася наступна практика: майже завжди якихось документів у власників не вистачає. Ми допомагаємо отримати бракуючі документи, після чого провести газ — вже технічна задача. Термін проведення газу розрізняється. Якщо Ви хочете провести газ швидко, важливо налагодити щільне взаємодія з газовими службами. Якщо якихось особливих знайомств немає, процес може затягнутися на кілька років. Довірте роботу професіоналам — ми проводимо газ вже кілька років і володіємо досвідом і знайомствами, необхідними для максимально швидкої газифікації Вашого будинку.

На правах реклами

Читайте також

«Робінзона», 13 місяців дрейфував в море, звинуватили в канібалізмі і вимагають з нього мільйон доларів

Ходорковський і змова Катіліни

Смерть юриста-мільярдера Дмитра Шумкова: Борги, ігри спецслужб або садомазо?

Ходорковський може назавжди попрощатися з Росією

Нобелівський лауреат з літератури Світлана Алексієвич: Російська життя повинна бути зла, нікчемна.

На Ямалі скандальну ялинку дорости до пристойних форм

У Криму почали відключати резервні джерела живлення

Новорічний чарівник утеплив казанські пам’ятники шарфами

Небідні Настя після виходу з в’язниці хоче повернути дочку

вчора 18:52

Дівчина схудла на 40 кілограмів, статут чути слово «жирна»

Через півроку дієти її вага опустився до 35 кг [відео]

вчора 18:38

KP.RU — за чисте мистецтво

Діти з усієї країни будуть займатися розробкою арт-об’єктів з побутових відходів під кураторством всесвітньо відомого британського художника Птолемея Елрінгтона

вчора 18:16

Губернатор Ульяновської області Сергій Морозов: Люди — головне. У нас навіть є відповідальний за розвиток людського потенціалу

Американець заради російської красуні проміняв сонячну Флориду на суворий Єкатеринбург

Пара познайомилася в США, куди дівчина прилетіла за програмою Work and Travel. Почуття виявилося настільки сильним, що американець без роздумів кинувся за своєю улюбленою в загадкову Росію

вчора 17:58

Водолазки і футболки — новий дрес-код мільярдерів

Юрій Лужков — «КП»: Несподіване зростання багатства Шумкова багатьох здивував

Під «Джокондою» знайшли портрет іншої жінки

Нобелівська лекція Світлани Алексієвич

Загубився 22 роки тому чоловік розривається між дружинами із минулого та нинішнього життя

У Рязані відкрили пам’ятник кіногероям «Операції И»

Сімферопольську вулицю Турецьку хочуть назвати на честь загиблого в Сирії льотчика

Вирок у силі: Юрій Ласточкин буде сидіти 8,5 років

Укренерго: струм з Херсонської області почали подавати в Крим

Учасники «блокади Криму» погодилися на включення

вчора 11:37

Михайло Ходорковський оголошений у федеральний розшук

Колишнього олігарха заочно звинуватили у вбивстві мера Нафтоюганська

Леся Рябцева: Який роман з Венедиктовим? Що у мене не так повинно бути в голові, щоб захотіти займатися з дідусем сексом?

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *