Як прибрати накип у чайнику Лимонна кислота, оцет, сода та інші методи!

Так, багата Росія річками – немає у нас таких районів, де панує вічна посуха і людям доводиться шукати воду. У більшості міст – відкрив кран і ось вона чиста водичка. Тільки жорстка – подивіться самі, яка накип утворюється в чайнику. Так, до речі, накип у чайнику – з цією проблемою хоч раз та кожна господиня стикається. Але як її звідти прибрати – мало того, що чайник виглядає зсередини не дуже симпатично, так ще й наливаєш воду, а разом з нею накип пластівцями в чашку налітає. Висновок – вибрати для себе кращий метод як прибрати накип у чайнику і приступати до рішучих дій.

Якщо ви не хочете довго мучитися, то просто заходите в звичайний магазин побутової хімії і купуєте засіб проти накипу – їх назви досить банальні «Антикіпін», «Попелюшка», «Фея» ну і так далі. Що дають ці кошти? Простоту і результат, правда останній буває не завжди. Насипали засіб у чайник, водою це залили і вперед – треба воду закип’ятити. Ну а потім накип швидко відвалилася, ви вилили воду, перед вами чистий чайник – якщо засіб, зрозуміло, було хороше. Ніби все добре, але щось бентежить? І правильно – кошти то виготовлені з хімічних речовин, і повністю у вас змити їх не вийде. А як ви думаєте, що вони здатні зробити з вашим шлунком, якщо вони туди підійдуть? Нічого хорошого, це ясно. А як ще можна прибрати накип у чайнику – так просто – зверніться до народних рецептів, якими користувалися ще наші бабусі.

Отже, почнемо ми з самого простого способу – видалення накипу звичайної харчовою содою. Закип’ятіть цілий чайник води. Потім додайте у воду 3 ложки харчової соди – ложки столові, з гіркою і знову закип’ятіть. Так, воду можна виливати – вона більше не знадобитися. Кип’ятимо ще раз, тільки на цей раз у воду додаємо дві столові ложки оцтової есенції. Дайте постояти тридцять хвилин, сміливо виливайте – тепер накип віддалиться у вас простий губкою.

Непогано видаляє накип і лимонна кислота. Тільки з одним застереженням – цей спосіб не підходить для залізних чайників. Ну а якщо вам якраз потрібно почистити електричний, то поступайте таким чином – наповнюйте чайник холодною водою, додаєте туди два пакети (а якщо обсяг великий то і всі три) лимонної кислоти і кип’ятіть. Дайте трохи постояти, потім зливайте воду і знову повторіть – все, від накипу ви позбулися.

Так само в чайнику можна прокип’ятити воду з оцтом, з шкіркою картоплі або лимоном / лимонною цедрою. Все робиться так само – наливаєте воду, додаєте обраний очищувач від накипу і кип’ятіть. Один раз, два – це займе трохи часу, після якого ви зможете насолодитися смачним чаєм з чистого чайника.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

  • Як очистити чайник від накипу Видалення накипу за допомогою соди, лимонної і оцтової кислоти


    Хоча чайник і є дуже простим і нехитрим пристроєм, за ним також необхідно певною мірою доглядати. На його металевою нагрівальної поверхні (або на стінках, якщо він не електричний) з часом утворює…

  • Як прибрати підшкірний жир з живота

    Жирові відкладення в області живота і боків зовсім не викликають позитивних емоцій, особливо у дівчат. Надіти улюблену обтягучу можна – живіт випирає, джинси з низькою посадкою теж не підходять -…

  • Як прибрати складки на спині без шкоди для здоров’я

    Красиве і підтягнуте тіло, без грама жиру – це мрія багатьох дівчат і жінок. Але добитися ідеальної фігури, не займаючись спортом, – неможливо. Сидячи на дієті, можна домогтися зниження ваги, а з…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen + 3 =