Як правильно відмити чорнило з одягу

Якщо ваша дитина ходить до школи, то нам немає необхідності пояснювати вам, як складно вивести з дитячого шкільного одягу плями від чорнила. Це відбувається тому, що чорнила мають ярковираженной фарбувальної здатністю, яка дозволяє їм залишати стійки і важковиводимих ​​слід не тільки на папері, але і на всіх видах тканин. Саме тому питання ніж вивести з одягу пляма від чорнила має настільки важливе значення для будь-яких матусь, чиї діти в даний момент вивчають шкільні предмети.

Як правильно відмити чорнило з одягу?

Приступати до виведенню плям від чорнила найкраще до того як вони повністю засохнуть і всотаються глибоко з структуру тканини. Для цього вам необхідно накрити забруднену ділянку одягу промокальним папером і видалити з її допомогою більшу частину чорнила, а потім приступити до подальшої чищенні. Для цього насипте на забруднені чорнилом місце звичайною кухонною сіллю, потім полийте зверху лимонним соком і залиште так на 10-15 хвилин. Після цього ретельно прополощіть даний виріб у великій кількості теплої води, а потім сполосніть під струменем холодної води.

Крім цього вивести свіжа пляма від чорнила з одягу можна за допомогою кислого молока, для чого вам буде потрібно занурити в нього забруднену ділянку тканини приблизно на 2-3 години. Протягом усього цього часу вам необхідно буде регулярно міняти молоко, виливаючи старе з домішками чорнила і замінюючи його свіжим і чистим. Після цього ретельно виперіть забруднені виріб у теплому розчині рідкого миючого засобу або прального порошку. Крім цього досить ефективним засобом, застосовуваним для видалення з одягу чорнильних плям є суміш з узятих в рівних частинах нашатирного спирту, винного спирту і води.

Відмити чорнильних плям з одягу з білої тканини можна використовуючи для цього лимонний сік. Візьміть лимон розріжте його на дві половини і вичавіть на забруднену ділянку одягу сік з однієї половинки лимона. Потім залиште даний виріб на деякий час, поки пляма від чорнила повністю не зникне з поверхні тканини. Після цього наберіть в таз кілька літрів холодної води, вичавіть в неї сік половинки лимона, що і ретельно прополощіть у цьому розчині забруднений в чорнилі одяг.

А от якщо плями від чорнила з’явилися на кольоровому виріб, то в цьому випадку вам необхідно скористатися наступним нескладним рецептом. Для цього вам потрібно буде змішати в одній ємності рівну кількість нашатирного спирту і скипидару і ретельно перемішати. Потім змочити в готовому розчині ватний диск або марлевий тампон, обробити їм чорнильна пляма і залишити так на 10-15 хвилин. Після цього вам залишиться тільки добре випрати дану одяг у розчині прального порошку і ретельно прополоскати у великій кількості води.

Одяг виготовлену з натурального шовку можна відмити від чорнила за допомогою гірчиці, якою вам слід намазати забруднену ділянку тканини і залишити так на 5 днів. По закінченню даного відрізка часу вам необхідно буде акуратно зіскоблити засохлу гірчицю і прополоскати даний виріб у холодній воді.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

  • Як відіпрати іржу з одягу і позбутися від її слідів на білому

    Не втрачайте часу даремно Навряд чи хтось відчуває приємні емоції, виявивши іржу на одязі. Перша думка, яка з’являється в голові, невтішна: доведеться викидати або носити річ будинку. Більш запов…

  • Як відіпрати кров з білого та кольорового одягу

    Одними з найбільш неприємних і важко видаляються з одягу плям є сліди крові, особливо якщо ви не відразу їх помітили. Однак це зовсім не означає, що впоратися з проблемою неможливо – кілька ефект…

  • Як прибрати з одягу монтажну піну

    У наш час монтажна піна встигла зайняти лідируюче місце при будівництві та ремонті. Вона використовується для закладення швів, пазів і стиків. Працювати з нею одне задоволення, так як з нею легко…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

thirteen − 9 =