Як позбутися від цвілі в холодильнику

Як позбутися від цвілі в холодильнику

Як позбутися від цвілі в холодильнику

Власне найпростіший спосіб позбудеться від цвілі просто не допускати її появи. Для цього необхідно хоча б кожні півроку мити охолоджуючі камери холодильника. Тим не менш, якщо вже цвіль в холодильнику з’явилася її, звичайно ж, потрібно терміново видаляти.

Цвіль в холодильнику, що робити

Цвіль в холодильнику, кілька простих порад як уникнути і що робити, якщо вона з’явилася

Цвіль в домашньому холодильнику явище не саме по собі приходить. У зв’язку з цим паралельно з боротьбою з цвіллю описаної вище необхідно, насамперед, розібратися в причинах її появи.

Корисні поради для боротьби з цвіллю

Сприятливим середовищем для виникнення цвілі є надлишок вологості в замкнутому об’ємі, який, як правило, і являє собою домашній холодильник. А скупчення конденсату на окремих внутрішніх частинах і поверхнях цьому тільки сприяє. Власне вологість теж сама по собі нізвідки не береться, її привносять самі збережені в холодильнику продукти.

 • Звідси перша порада. Для зниження вологості, перед тим як помістити їстівні запаси на зберігання важливо правильно їх підготувати і тільки після цього зберігати продукти в домашньому холодильнику. Це елементарно і просто, але слідування цій раді може практично на 100% вберегти вас від такого неприємного явища в холодильнику як цвіль.
 • Але сама по собі вологе середовище не може послужити причиною виникнення цвілі, так як вона поширюється спорами, а вони повинні звідкись з’явитися. Звідси порада другий не зберігайте в домашньому холодильнику запліснявілі та прострочені продукти. Часто саме вони і є першопричиною появи такого неприємного явища як цвіль у Вашому холодильному агрегаті.
 • Порада третя. Тут все дуже просто, не вигадуючи велосипед, регулярно робити вологе прибирання холодильника. Хоча б два рази на рік. Втім, ця ж рекомендація міститься практично в будь-якій інструкції що додається до холодильника.

Важливо! Помітивши цвіль у своєму холодильнику, не варто зволікати з її усуненням. Крім чисто естетичних міркувань, а так само неприємного запаху спори цвілі поширюючись по холодильнику, можуть привести в непридатність все збережені там їстівні запаси. Крім цього з точки зору гігієни є ймовірність попадання цих самих суперечка разом з повітрям в легені, а це вже ризик можливого захворювання, особливо якщо імунітет людини ослаблений.

Чим боротися якщо цвіль вже з’явилася?

Якщо не подобаються народні рецепти боротьби з цвіллю у вигляді господарського мила або відчуваєте недовіру до розчину питної соди і оцту, спробувати відмити цвіль в холодильнику можна будь-яким побутовим антисептичним протигрибковим засобом, рекомендації, на етикетці якого допускають це. Головне, щоб воно не було шкідливо для здоров’я і не зіпсувало холодильник. Поліпшити результат допоможе опромінення внутрішніх поверхонь холодильника ультрафіолетовою лампою. Однак, без фанатизму, при виконанні такої обробки необхідно берегти очі! У першу чергу свої, і в не останню знаходяться поруч рідних і близьких. Що точно не підійде для боротьби з цвіллю так це бензин, гас, скипидар, ацетон і тому подібні хімічні засоби і розчинники.

Посилання по темі:

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

 • Як прибрати неприємний запах з холодильника – корисні поради

  Питання про те, як вивести запах з холодильника, турбує всіх господинь. Причин появи в холодильній камері неприємних ароматів може бути декілька. Якщо Ви купили новий холодильник, то цілком можли…

 • Як позбутися від мушок-дрозофіл

  Як позбутися від мушок-дрозофіл Мушки-дрозофіли представляють собою маленьке комаха, близько трьох міліметрів в довжину. Найчастіше їх можна спостерігати поряд з зіпсованими фруктами, також вони…

 • Як позбутися лупи назавжди – Здоровий спосіб життя

  Лупа це найголовніша проблема шкіри голови, псують життя кожній другій жінці планети. Складно говорити про привабливість, коли голова покрита “снігом” з лупи. Крім того, ця недуга практично завж…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 − 2 =