Як почистити холодильник

Яким би автоматизованим ні був холодильник, його все одно обов’язково потрібно чистити хоча б 2 рази на рік, інакше через деякий час всередині камер з’явиться стійкий неприємний запах, яким просочаться всі продукти. Як почистити холодильник?

Отже, перш ніж ви почнете чистити холодильник, потрібно висмикнути його вилку з розетки і вийняти всі продукти. Якщо всередині морозильної камери утворюється товстий шар льоду, то йому дати спочатку відтанути. Щоб прискорити процес розморожування можна використовувати фен або обігрівач з повітряним струменем. Ні в якому разі не можна ставити нагрівальні прилади в саму камеру. Не рекомендується видаляти снігову "шубу" або лід твердими або гострими предметами, в іншому випадку можна пошкодити стінки випарника і, як результат, ви можете вивести з працездатного стану систему циркуляції холодоагенту. І вже вкрай небезпечне потрапляння холодоагенту в очі при викиді.

Мити холодильник потрібно тільки вручну з використанням губки або ганчірки теплою водою, в яку додають невелику кількість миючого засобу або соди. Категорично забороняється використовувати будь-які хімічні розчинники, абразивні чистячі засоби.

Для миття внутрішньої поверхні холодильника застосовують теплу воду зі слабким дезинфікуючим засобом.

Випарник і полки потрібно мити теплою водою, уважно стежачи, щоб вода не потрапила в температурний перемикач або в систему внутрішнього освітлення.

Дверний ущільнювач мити теплою водою і відразу ж протирати насухо.

Зовнішні поверхні холодильника мити мильним розчином слабкої консистенції. Занадто забруднені місця очищають складом з зубного порошку і нашатирного спирту в пропорції 2: 1 або спеціальними аерозолями, призначеними для чищення холодильника.

Вимитий холодильник необхідно протерти м’якою тканиною або фланеллю зовні і всередині.

Обов’язково необхідно очистити пилососом або сухою щіткою компресор і решітку теплообмінника, тому що в цих місцях дуже любить накопичуватися пил.

Коли випарник покривається шаром інею більше чотирьох міліметрів, морозильну камеру потрібно відключити для відтавання. У цей час продукти з морозильника загортають у кілька шарів газетного паперу і поміщають на скляну кришку овочевого відділення холодильника.

Збираються в камері воду прибрати губкою, промити внутрішність і дати висохнути. Потім виставити регулятор на необхідну температуру і включити в мережу.

Хочете отримувати кращі кулінарні рецепти по електронній пошті? Введіть ваш e-mail:

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

  • Як почистити замшу в домашніх умовах

    Багато хто любить замшу за її м’якість, але є достатньо людей, які воліють не мати справ з цим матеріалом, оскільки вважають, що за ним дуже складно доглядати. У результаті доводиться відмовлятис…

  • Як прибрати запах з холодильника ефективні та прості рецепти

    Зміст З’явився в холодильнику запах здатний різко зіпсувати настрій будь-якій господині. Адже це місце має бути ідеально чистим. Кожен холодильник асоціюється з білизною, чистотою і порядком. А н…

  • Як почистити срібло

    Зубним порошком або зубною пастою Потім промити чистою водою Я свій ланцюжок чистив (сода + сіль + вода) все в стакан розмішати і залишити на деякий час Чищення ювелірних виробів зі срібла. Зараз…

You May Also Like

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

шесть + 5 =