Як підготуватися до узі органів малого таза – Жіночий online-журнал

Узі органів малого тазу

Ультразвукова діагностика органів малого тазу, як правило, призначається жінкам для обстеження захворювань сечового міхура, придатків, матки, а також для визначення вагітності на ранніх термінах. Чоловікам УЗД призначається для обстеження сечового міхура або простати. Діагностика може виконуватися як за допомогою вагінального датчика, завдяки чому виходять більш достовірні результати особливо у жінок, так і за допомогою датчика, який спрямований на черевну стінку.

Вам знадобиться

1. Клізма;

2. Дієта;

3. 1,5-2 літра чистої, відфільтрованої води.

Інструкція

1. Якщо вам призначили ультразвукову діагностику, яка виконуватиметься через черевну стінку, то для початку необхідно провести підготовку, щоб результати дослідження були достовірними і максимально ефективними. Слід за тиждень до обстеження почати дотримуватися дієти. Так як ультразвукова діагностика малих органів проводитися, як правило, через черевну стінку, кишечник і шлунок повинні бути абсолютно вільними від їжі.

2. За 7 днів до обстеження постарайтеся вживати якомога більше кисломолочних і молочних продуктів. Необхідно виключити з раціону хлібобулочні вироби і хліб, а також всі продукти, які можуть викликати газоутворення, важко перетравлювані продукти, м’ясо. За день до обстеження вживайте тільки кефір або молоко, зробіть вечірню та ранкову очисну клізму за допомогою гуртки «Есмарха» і теплої води.

3. Якщо вам призначили ультразвукову діагностику за допомогою вагінального датчика, яке, як правило, проводиться для виявлення захворювань органів малого тазу, то, крім дієти, необхідно провести кілька очищувальних клізм і обов’язково зробити клізму вранці, перед УЗД. Візьміть з собою літр негазованої води, яку потрібно випити за годину до обстеження. Ультразвукова діагностика проводиться спочатку на заповнений сечовий міхур, а потім на порожній.

4. Чоловікам проводять ультразвукову діагностику трансвагінальним датчиком трансректального способом. Тут особливо важливо, щоб шлунково-кишковий тракт був абсолютно порожнім, а кишечник очищений за допомогою клізми.

5. При огляді плода на самих ранніх термінах вагітності жінкам визначать не тільки терміни самої вагітності, але і досліджують практично всі внутрішні органи плоду, завдяки чому можна на самих ранніх термінах визначити, чи слід зберігати вагітність або буде кращою її перервати, тому всім вагітним жінкам радять зробити узі малого таза.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

  • Як вивести сіль з організму для схуднення

    Все частіше люди страждають від відкладення солей, так як це призводить до серйозних захворювань. До того ж, дієтологи стверджують, що це впливає на зайву вагу. Тому багатьох цікавить, як вивести…

  • Як вивести зайву рідину з організму для схуднення

    Переймаючись питанням про те, як вивести зайву рідину з організму для схуднення. не багато хто дівчата усвідомлюють, чи потрібна їм ця процедура взагалі. Часто надлишки рідини, звичайно, заважают…

  • Як вивести воду з організму для схуднення

    Зміст: Якщо тіло почало набрякати, доводиться замислюватися, як вивести воду з організму. Причини утворення надлишку рідини можуть виявитися різними – від неправильного раціону харчування до того…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × 4 =