Як колишній трудяга зміг позбутися артриту та остеохондрозу за місяць

Як вилікувати біль у суглобах

Хочу розповісти свою історію, як я зміг побороти свій артрит колінних суглобів і остеохондроз попереку. Я не медик, пояснювати, як вилікувався, не буду. Просто розповім, як було.

Мне62 року, пенсіонер. До пенсії працював у доменному цеху на Липецькому металургійному заводі. Спочатку горновим, а потім останні 10 років інженером з техніки безпеки. Хто знайомий з професією горнового знає, що вона сильно відрізняється від професії сталевара. Ті зараз варять сталь в конвертерах – сиди та натискай важелі і кнопки. А ми все по-старому. Якщо треба і лопатою пошуруем, а іноді і ломом. Біля печі спека страшна і протяги дмуть, будь здоров. Там-то я свої коліна з попереком і порвав.

Постійні болі не кращим чином позначаються на зовнішньому вигляді. Сильно здав за останні 3 роки.

Добре, хоч по гарячому стажу пішов у 50 років на пенсію і відразу перевівся. Терпіти вже сил не було. Останній рік взагалі на знеболюючих уколах тримався. Мені пощастило – підкрутилося місце інженера по ТБ. Робота набагато легше і не біля печі. Щадний режим спочатку благотворно позначився на моїх болячки. Біль стихла, і я навіть на деякий час відмовився від знеболювальних. Але роки за три до остаточного виходу на пенсію у мене сталася побутова травма. На риболовлі здорово розорав ногу. І видно больовий шок, а потім використання знеболюючих порушили крихку рівновагу – знову з’явилися сильні болі в колінах і попереку.

Через травму мій артрит став швидко прогресувати

Ці три роки не хочу навіть згадувати. Це було справжнє пекло! Вранці мене дружина колола диклофенаком, потім я на роботі робив укол, а ввечері знову дружина. Скажіть, чого не йшов на пенсію? Синові допомагав. У нього свій син народився, а він ще роботу втратив. От і доводилося тягнути.

Останній рік вже просто ходив з паличкою. А перед черговою медкомісією написав заяву за власним. Її б я точно не пройшов.

На підставі свого багатого досвіду по хворобах суглобів можу сказати, що лікарі знають в основному про хондрозамін. Ну, ще можуть виписати гідрокортизон або дипроспан.

А через те, що часто доводилося колоти диклофенак, щоб зменшити болі, з’явилися болі в шлунку. Довелося додати ще вісмуту субнітрат для захисту слизової шлунка.

За той час, поки я не знайшов дійсно ефективний засіб, мені 4 рази робили пункції, щоб видалити рідину. А останній раз, коли видаляли цю рідину, то вже пішов гній. Лікар сказав, що скоріше всього доведеться робити операцію – треба робити ендопротезування. Замість моїх негідних колінних суглобів поставлять титанові. Я потім впізнавав. Навіть якщо це протезування пройде нормально, все одно доведеться ходити з паличкою. А операція на двох суглобах коштує мінімум 4000 доларів. Це якщо ставити німецькі протези. Наші обійдуться дешевше на 1000 доларів, але у них більше ускладнень. Словом, я міцно задумався.

Я міцно задумався про свою подальшу долю

Світила конкретна інвалідність. Та й грошей таких відразу не зібрати.

Посиділи ми з дружиною, подумали (вона мене справжній молодець!) І вирішили погоджуватися на операцію. У шістдесят один рік життя не закінчується, а гроші, на те й гроші, щоб їх витрачали.

І цьому диву я зобов’язаний своїй дружині. У неї була подружка зі шкільних років, дружина міського чиновника. І мужик також мучився колінами, як і я. Ну може трохи менше.

Одного разу моя дружина йде по місту, а поруч з нею зупиняється машина. Звідти виходить цей чиновник і такий пружинячою молодий ходою, та ще швидко, йде в магазин.

У той же день Іра (дружина) подзвонила своїй подрузі і стала розпитувати, як її Костянтину вдалося вилікувати коліна? Начебто на операцію не лягав. Та й бігають не так, як після операції.

Мене врятувала моя дружина Іра, за що я їй дуже вдячний

Виявилося все справа в новому американському препараті – HONDROCREAM. Її Ігор по своїм зв’язкам дістав з Москви і буквально за місяць встав на ноги. Ще раз кажу – ЗА МІСЯЦЬ!

Ми з дружиною і зраділи, але й зажурилися. Препарат ще не продавався у нас в країні. А як замовляти його в Штатах, де майже всі за рецептом, ми навіть не уявляли. Словом, продовжували готуватися до операції.


І тут через місяця півтора дзвонить подружка Іри і каже, що її Костянтин сказав, що начебто крем HONDROCREAM пройшов або проходить сертифікацію в Росії. Моя дружина прямо ублагала свою подругу дізнатися детальніше, і виявилося, що пройшов! І вже став продаватися, поки тільки через офіційний сайт. Я, напевно, був один з перших, хто зробив замовлення!

Став я мазати цим кремом свої бідолашні коліна і поперек. І знаєте, крем почав допомагати! Спочатку я думав, що він працює, як знеболююче, так як після нього біль відчутно, через 5-10 хвилин, спадає. Але раптом я відчув, що значно легше стало з попереком. Я, чесно кажучи, на неї давно махнув рукою. Тут би з колінами розібратися. Операція ж світить! Але коли я, через тиждень застосування крему, зміг нагнутися і взутися без півметрової «ложечки», я зрозумів, що HONDROCREAM превосходно ЛІКУЄ!

Через 2 тижні я зміг без болю в колінах зробити півгодинну прогулянку! Мої справи явно йшли на поправку! А ще через 2 тижні я порахував себе здоровою людиною – хворій більше не було! Я міг вільно нагинатися, довго ходити пішки і їздити на велосипеді (я дуже люблю на ньому кататися).

Я знову зміг не тільки сісти на велосипед, але і здійснювати двох годинні прогулянки

Минуло півроку після мого одужання. Болей ніяких немає! Хоча я вже давно перестав використовувати HONDROCREAM. Зараз я: ходжу на риболовлю, труджуся на дачі і обожнюю возитися з онуком! З дружиною плануємо вибратися на півдня! А те, молодь все вуха прожужжала, як там красиво.

Коли здоровий, гри з онуком вже не дратують, а навпаки, приносять радість

Так що, у кого артрит, остеохондроз або артроз, словом у кого болять суглоби і спина, прийміть мою інформацію до відома: HONDROCREAM – лікує суглоби!

Офіційний сайт HONDROCREAM gt; gt; gt;

Або читайте оригiнал here.

З цим читають

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × 1 =