Імбир з часником для схуднення відгуки

Недоліки:

-потрібно звикнути

Відгук:

Звичайно, як і багато дівчат, я хочу бути стрункою. Даний рецепт напою я знайшла в інтернете.Тем більше, я знала про корисні властивості імбиру, але в поєднанні з часником ніколи не пробувала.

Недоліки:

Не особливо приємний на смак напій пити доводиться

Відгук:

Бажання схуднути приходить періодично до кожного, іноді навіть дуже худому, людині. Я не виняток. Але за станом здоров’я голодні дієти мені не підходять.

Перечитала все, що знайшла в інтернеті, і прийшла до висновку, що без фізичних навантажень нічого не буде. Почала вранці робити невелику пробіжку і зарядку на свіжому повітрі.

Тепер був черга харчування. Я без проблем відмовилася від жирного, соусів, і т.п. Від солодкого не можу ніяк відмовитися, але обмежила себе. На додаток до цього вирішила спробувати імбир. Готувала собі напої у двох термосах – в одному імбир з лимоном – його я пила, коли потрібно було ще й з людьми спілкуватися після цього, і в іншому термосі – імбир і часник. Пила вдома, на ніч, коли вже нікуди виходити не планувала. Перший напій дуже приємним на смак став мені вже через тиждень. До смаку другий так і не звикла, пила через силу весь час. Крім цих напоїв в день пила тільки склянку води натщесерце.

Мої висновки: дуже ефективні напої. Але не потрібно чекати, що ви за місяць скинете десяток кілограмів. Пийте напої постійно, втрачайте у вазі поступово, потроху. Вага ж був набраний не за місяць – ось і втрата його буде не різкою.

Є ще дуже приємний "побічні ефект" у цього кошти – ніякі респіраторні захворювання в період прийому Вам не страшні. Організм надійно захищений.

Або читайте оригiнал here.


Цікаве відео для вас:


З цим читають

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

thirteen + 16 =