Гречана дієта за тиждень.

Якщо ви вирішили почати гречану дієту на тиждень. то напевно вам вже відомо, що ця дієта – найбезпечніша і дієва, та й до того ж досить проста. З її допомогою ви зможете втратити на сім (а то й на всі десять кілограмів). І це при тому, що дотримуватися її потрібно всього один тиждень. Ви, звичайно ж, можете продовжити її, проте категорично не радиться сидіти на цій дієті більше двох тижнів, тому, що незважаючи на її простоту вона відноситься до розряду жорстких дієт, саме тому вона відрізняється своєю ефективністю.

Гречана дієта за тиждень.

Ну так в чому ж суть даної дієти? все ваше харчування протягом усього тижня повинно складатися тільки з гречаної каші, приготовленої спеціальним способом.

Гречку не варити! Щоб приготувати цю кашу вам знадобиться залити один стакан гречаної крупи (приблизно така кількість знадобиться вам для їжі на день) двома або трьома склянками окропу. Все це накриваєте кришкою і залишаєте на ніч, а з ранку вже можете їсти, бо каша буде готова.

Що ще вам потрібно знати, дотримуючись гречану дієту на тиждень? Ніякої солі, ніякого цукру, ніякого масла додавати в кашу можна. Зате саму кашу можна їсти хоч тазиками (кількість порції необмежено). Пити можна негазовану мінералку або зелений чай без цукру (в необмеженій кількості), можете урізноманітнити свій день літром знежиреного кефіру, але не більше. Якщо вам дуже важко дотримуватися таку складну дієту, можна додати до свого меню два зелені яблука за день (можна замість яблук є два апельсина). Якщо гречана каша для вас занадто прісна, додайте в неї трохи соєвого соусу, тільки таку кашу можна їсти лише раз на день.

Що вам слід робити після закінчення гречаної дієти на тиждень? природно, вам хочеться повернутися до свого колишнього раціону. Тільки робити це можна дуже повільно, не відразу, інакше від дієту не буде ніякого толку. Крім того, ви ризикуєте отримати розлад шлунка, якщо відразу ж повернетеся до улюблених смажених страв або до майонезу. Додавайте легкі продукти поступово, адже ваш шлунок встиг стиснутися за цей тиждень, він не зрозуміє велику кількість нової їжі. Далі вам варто почати рахувати калорії, тому що протягом перших десяти-п’ятнадцяти днів після дієти вам бажано їсти не більше півтори тисячі калорій в день. Якщо перевищити цю цифру, то ваші кілограми повернутися так швидко, що й озирнутися не встигнете. Коротше кажучи, їжте все, що ваш шлунок тільки побажає, тільки не забувайте підраховувати калорії.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

  • Гречана дієта для втрати ваги


    Гречана дієта для втрати ваги Одним з найрадикальніших методів схуднення є гречана дієта. Витримає її не кожен – надто вже суворі обмеження, зате і результат на лице – тиждень обмежень, і 10 кг я…

  • Вівсяна дієта на тиждень

    Будь-яка жінка мріють залишатися стрункою і красивою. незважаючи ні на що. Але не нормований раціон не повалятися їм це робити. Дуже важко харчуватися правильно в робочий час, не витрачаючи на це…

  • Гречана дієта меню, результати, відгуки

    Всім відома гречана дієта досить жорстка, і при цьому дуже проста. За допомогою неї можна легко схуднути до 10 кг. Зміст Суть режиму Для тих, хто зібрався скористатися гречаної дієтою, режим харч…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one + 15 =