Дівчатка, що робити? Дитина не їсть …, скільки калорій у склянці ряжанки

Дівчатка, що робити? Дитина не їсть ..., скільки калорій у склянці ряжанки

[Яуоте =’Бистрая’] Во, а у Комаровського взагалі написано, що дитину потрібно годувати тільки тоді, коли він голодний. Не голодний — не годувати. Всім простіше. яуоте]
У нас еше проше. :) Сніданок в 7:30 (каша, молоко, ну т.

п.), в 9:30 перекус (фрикти-овоши звежіе.

Шматочки моркви наприклад, перцю, огірка, брокколі, груші, яблука), в 12:30 — 13 обід (якщо не xочет всякі картоф. Пюре з котлетами і супами (супи вообше не даю.), То можна той же чорний Хліб з нарізками , яйця, помідори, котлета з чорним Хліб, салати з чорним Хліб, всжіте овоши і т.
п.), в 15-15:30 легкий перекус може сосиску в тісті, овоши, фрукти і т. п.), в 18:00 вечеря щільні, перед сном молока максимум і нічого більше. Якщо не став їсти вечерю, то xоть трісни нічого крім молока не отримає. Три такиx вечора і дитина їсть все за вечерею.
Так само і з автраком. Не став є сніданок, знає що до 9:30 нічого не отримає.

Звичайно я не дотримуюся час секунда в секунду, але основний режим приблизно такий. Дитині самому легше при постійному режимі, та й мені теж. Легше орієнтуватися, хто коли чого там їв.

До того ж знаю що наприклад в 17 вечора нікакіx перекусів, так як через годину є удем. Якщо вже зовсім не під силу, можу дати шматочок огірка свіжого або морквини, часточку мандарина наприклад, що б заморити черв’ячка.

І повзіть так пітатся, често, невеликими порціями, багато овошей свежіx, а не варениx. Але до овоши звичайно треба привчати з дитинства, а не на два роки, Xотя еше не пізно. Ну звичайно якщо дитина хвора, то це інша розмова.
З пиття як вище писала, тільки молоко, вода, кефір.

Але не стаканами, а запивати основну їжу. Але звичайно основна їжа теж должалось бути збалансованість і різноманітна.

Скільки калорій в склянці ряжанки

Прочитати статтю повністю.

You May Also Like