Дієта від Олени Малишевої. Принцип Малишевої дієти безкоштовно. Меню дієти Олени Малишевої

Принцип дієти Олени Малишевої

У першу чергу — відмова від виснажливого голодування. Справа в тому, що при нестачі поживних речовин людський організм починає на всяк випадок робити запаси жиру на випадок, якщо голодування затягнеться надовго. Так уже влаштовані живі організми, а у людини до цього процесу підключається і психіка. Тому після припинення голодування вага не тільки стрімко повертається, але іноді і збільшується.

Другий принцип — дробове харчування. Харчуючись часто, але невеликими порціями, вдається уникнути відчуття голоду. Тому слід протягом дня приймати їжу не рідше п’яти разів.

Третій принцип — підрахунок калорій. Якщо людина веде малорухливий спосіб життя, то для схуднення і позбавлення від зайвих жирових відкладень йому не слід вживати більше 1200 ккал. У випадку, коли присутні фізичні навантаження, ці цифри можна збільшувати пропорційно затрачуваним на них калоріях. Це досить проблематично розрахувати самостійно, тому краще звернутися до професійного дієтолога, який допоможе вам визначити кількість необхідних калорій.

І останній принцип — психологічний підхід. Олена Малишева пропонує подумки переконувати свій організм в тому, що він отримує все необхідне для нормальної роботи. Якщо вам це вдасться, то організм почне використовувати всі містяться в їжі поживні речовини більш активно і продуктивно.

Рекомендації по меню Олени Малишевої

В ідеалі сніданок повинен починатись не пізніше 8:00 ранку і складатися з завареною крутим окропом вівсянки. Доповнити сніданок можна знежиреними кисломолочними продуктами.

Другий сніданок і полуденок повинен складатися з фруктів, наприклад, з двох апельсинів або яблук.

У обідньому раціоні обов’язково присутність білкових продуктів: відвареного нежирного м’яса, курки або риби. Причому бажано вживати якомога менше солі і солоних консервованих продуктів.

На вечерю можна їсти легкі салати, яйця, нежирний йогурт або кефір. Головне — не їсти пізніше сьомої години вечора.

Зберігаємо результат

Як правило, вага приходить в норму або значно зменшується через два місяці такого харчування. Якщо ви вирішите повернутися до звичного раціону, то хоча б скоротіть вживання солодощів, рослинних жирів, борошняних виробів, картоплі та алкоголю.

У цьому випадку у вас будуть всі шанси зберегти ті результати, которх ви домоглися завдяки дієті Олени Малишевої.

Світлана Некрасова спеціально для 1diet.ru

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *