Дієта Сергія Агапкина для схуднення, дієта доктора Агапкина – на

Якщо в усьому Ви любите системний підхід, і в той же час відкриті для інноваційних рішень, то дієта Сергія Агапкина – саме для Вас.

Що ж пропонує доктор Агапкин? Перш за все, це зменшення звичайного раціону харчування – рівно вполовину. Однак не відразу, а поступово, день за днем ​​зменшуючи обсяг звичних порцій. Також дієта Сергія Агапкина вимагає відмови від таких продуктів, як цукор, кондитерські та хлібобулочні вироби. Необхідно включити в щоденне меню висівки і продукти, багаті клітковиною – близько 20 гр в загальному обсязі споживаної їжі. Перестаратися не варто – в даному випадку кількість не означає якість, так як надлишок клітковини може порушити перистальтику кишечника.

Інші стратегічно значущі для організму продукти – кефір, ряжанка, натуральний йогурт, кисле, які також потрібно вживати щодня, але в помірних кількостях.

Нарешті, останній принцип харчування по Агапкин – це збалансованість денного раціону, подразумевающая правильне поєднання білків, жирів і вуглеводів. Ваше меню повинне повністю задовольняти добову потребу організму в білку. і забезпечувати Вас необхідними вітамінами і мінеральними речовинами.

Сергій Агапкин велике значення відводить поєднанню дієти з фізичними навантаженнями, найкраще аеробними, такими як біг, плавання, заняття на велотренажері будинку. або інтенсивне тренування у фітнес-клубі. Головне, щоб загальна тривалість Вашої фізичної активності була не менше трьох годин в день.І тоді результат у вигляді стрункої і красивої фігури Вам гарантований.

Статтю підготувала: Черкасова Марина

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

  • Дієта Сергія Агапкина


    У наш час існує безліч дієт і з кожним днем ​​їх стає ще більше. Доктора шукають все нові й нові способи та методики схуднути ефективно і без особливої ​​шкоди для здоров’я. Однією з таких методи…

  • Дієта Сергія Агапкина – меню, відгуки

    Дієта Сергій Агапкина є досить молодою методикою, але за час існування вона допомогла вже багатьом людям. Дієта пропонує харчуватися корисними продуктами, що надають позитивний вплив на здоров’я…

  • Дієта Сергія Агапкина, меню, відгуки про методику схуднення доктора Сергія Агапкина безкоштовно.

    Дієта Сергія Агапкина з’явилася порівняно недавно, але вже встигла залучити велику кількість шанувальників. Дана методика схуднення заснована на вживанні корисних для здоров’я продуктів. Точкою в…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eight + 5 =