Дієта Протасова

У світі існує безліч різноманітних дієт для схуднення. Хтось ними задоволений, хтось не дуже. Але не всі відомі дієти є популярними серед жінок. Ми ж приділяємо увагу тим, які користуються найбільшим успіхом у представниць прекрасної статі. Сьогодні настав час поговорити про дієту Кіма Протасова, яку між собою нерідко жінки називають «протасовкой».

Суть дієти Протасова

У чому суть дієти для схуднення, автором якої є Кім Протасов?

Ця дієта розрахована на 5 тижнів, а саме: на 35 днів. Що найприємніше для багатьох худнуть: дієта Протасова не вимагає суттєвого обмеження в продуктах. Основний акцент в даному випадку робиться на вживанні великої кількості овочів і кисломолочних продуктів (головне, щоб їх жирність не перевищувала 5%). Овочі можна вживати в будь-якому вигляді і в будь-якій кількості. До речі, кількість прийомів їжі або ж їх час також не обмежується.

Якщо бути більш точними, то деякі заборони все ж існують. Наприклад, чай і кава потрібно пити без цукру. І в той же час обов’язково потрібно пити чисту воду, причому не менше двох літрів на день. Не можна вживати ковбаси, консерви, мариновані, напівфабрикати, а також бобові та інші крахмалсодержащіе продукти.

Фахівці в області схуднення відносять цю дієту до розряду м’яких, так званих, фізіологічних, оскільки вона передбачає вживання продуктів, збагачених вітамінами і мікроелементами. Більш того, «протасовка» дозволяє значно знизити вагу, але максимально зберегти м’язову масу і не порушити обмін речовин. В результаті застосування дієти пропадає тяга до солодкого.

Меню дієти Протасова

Перший тиждень

У цей час потрібно вживати тільки сирі овочі, сири і йогурти (не забудьте, що їх жирність має бути не вище 5%). Крім того, щодня можна дозволити собі одне варене яйце. Продукти можна їсти як окремо, так і разом, попередньо приготувавши, наприклад, салат. З фруктів дозволяються зелені яблука (але не більше трьох в день).

Другий тиждень

Другий тиждень припускає харчування аналогічне з першою. Саме тепер організм адаптується і з легкістю живе за новими правилами. Дуже важливо, щоб кількість з’їдаються овочів приблизно врівноважувалося з кількістю кисломолочних продуктів. Якщо ж харчуватися одними лише молочними продуктами (або вживати їх незрівнянно більше, ніж овочів), то раціон перевантажується жиром і білком, а по відношенню до вуглеводів створюється явний дефіцит.

Третій тиждень

Через 14 днів ви не тільки можете, але й зобов’язані урізноманітнити свій раціон. У першу чергу, потрібно додати шматок вареного м’яса (переважно яловичини), птиці або риби, але в той же час трохи скоротити споживання сирів і йогурту. Тим не менш, продукти, що вживаються в перші два тижні, потрібно їсти і далі.

Четверта і п’ята тижні

Є аналогічними з третього. Якраз цей період відзначається найбільш істотним зниженням ваги.

Дієта Протасов: результати

Прищепив дієти Протасова необхідно дотримуватися в строгості, оскільки це суттєво вплине на її результати. Ні в якому разі не забувайте споживати багато води, тому що вона необхідна для засвоєння білкової їжі, що переважає в раціоні даної дієти. Додатково до всього нестача рідини в організмі може вилізти боком, зокрема сухістю шкірних покривів.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

  • Дієта Дюка (4 фази доктора П’єра Дюка)

    Є протипоказання, проконсультуйтеся з лікарем. Під Франції дієта Дюкана «Страшно» популярна. П’єр Дюка . відзначивши психологічні особливості французів, створив свою систему. Французи не люблят…

  • У чому суть дієти Протасова

    Важливий факт для всіх тих, що худнуть дієта Протасова не обмежує кількість їжі, так що відчуття голоду, властиве іншим дієтам, при дієті Протасова не виникає. Всього 5 тижнів пропонує відоми…

  • Легка дієта на тиждень

    Ви хочете скинути кілька кілограмів, але спеціальні дієти зі строгими правилами не для вас? Тоді ваш вибір легка дієта на тиждень, якої просто слідувати без особливого збитку для здоров’я, а рез…

You May Also Like

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

4 × четыре =