Дієта Мухіної

Дієта Мухіної грунтується на традиційній китайській медицині – на одному з її напрямків: голковколювання.

Суть методу дієти Мухіної. У вухо, в точки голоду і спраги, на тривалий час (від 1 до 6 місяців) вколюється золота сережка спеціальної конструкції, яка впливає на ці точки, блокуючи відчуття голоду.

Під час лікування ожиріння за допомогою золотої голки-сережки здійснюється комплексний вплив на організм людини: складається здоровий стереотип обмінних процесів, створюється баланс між засвоєнням і розщепленням жирів. формується нормальне ставлення до процесу вживання їжі, закріплюється правильне харчова поведінка без обжерливості і без голодування.

В організмі запускаються процеси, в результаті яких крім скидання зайвої ваги відбудеться корекція фігури, підтяжка шкіри обличчя і тіла.

В ході лікування золотий голкою за методом Мухіної необхідно дотримуватися суворої дієти, в якій заборонено багато продукти, включаючи картоплю, макарони, хліб, алкоголь і цукор. і не можна їсти після 18.00. Але, крім перших 5-7 днів, дотримуватися дієти зовсім не складно. Раз на 1,5 місяці пацієнт повинен приїжджати на контрольний огляд і зважування, після чого Мухіна аналізує динаміку втрати ваги і приймає рішення про продовження або припинення лікування.

Якщо скинутий дуже велику вагу, дії однієї голки-сережки буває недостатньо, шкіру потрібно додатково підстьобнути, щоб її пружність поверталася швидше.

Перш ніж сісти на дієту "Дієта Мухіної ", Порадьтеся з лікарем!

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

  • Кавунова дієта. Поради, відгуки, рекомендації

    Настала кавунова пора. Гріх не скористатися таким моментом – наїстися смачною ягоди на рік вперед, а заодно схуднути і оздоровитися. Правда, підходить кавунова дієта далеко не всім бажаючим. Чим…

  • Японська дієта на 14 днів відгуки, результати, меню таблиця

    Чотирнадцятиденний японська дієта підійде людям, охочим дуже швидко скинути вагу, проте і ціна такого «задоволення» дуже висока. Дана дієта по праву вважається однією з найсуворіших і жорстких. А…

  • Имбирная дієта

    Імбир, а точніше корінь цієї рослини, є східною пряністю, яка прийшла до нас з тропічної Азії. Ще з давніх часів імбир використовували як цілющий засіб, що допомагає при багатьох захворюваннях, а…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + twenty =