Дієта – Мінус 60 – відгуки

Дієту “Мінус 60” розробила Катерина Мириманова, яка схудла з 120 до 60кг, без пігулок і пластичної хірургії. Ця дієта — скоріше спосіб життя. Заснована вона на роздільному харчуванні, харчуванні тільки до 18ч і щоденних обов’язкових фізичних навантаженнях. При цьому заборонених продуктів немає.

Дієта “Мінус 60” — відгуки худнуть

Поки дотримувалася цієї системи скинула 11кг. А потім все знову набрала. Хочу ще спробувати.

Зоя

Я худла по цій системі 10 років назал вже, ще навіть не знаючи про неї. Проосто керувалася тими ж принципами. Вага повільно, але минає. Схудла з 50 розміру до 44. На 14кг за рік.

І вага тримався досить довго — близько 8 років не одужувала. Зараз знову стала набирати.

Ірина

Спочатку сумнівалася, чи підійде мені ця дієта. Т.к. я навпаки можу не їсти до обіду, а от увечері завжди хочеться. Але все таки вирішила спробувати. І все не так вже й страшно і складно виявилося. Гарненько співаємо в 17-18 і нормально потім до 00ч, а в цей час вже спати лягаю. І дуже подобається, що все можна їсти, а то на звичайних дієтах хочеться більше всього того, чого якраз не можна. Вже 2 місяці дотримуюся цієї системи — скинула 6 кг.

Ірина

Це не дієта! Це система роздільного харчування — її треба дотримуватися постійно, тоді буде толк. Я вже на ній 2 роки — схудла, і відчуваю себе добре! Мені це підходить.

А таблицю сумісності продуктів можна знайти в інтернеті.

Саша

Мій досвід — за півроку 18кг мінус. Дієту дотримувалася навіть під час грудного вигодовування.

Спочатку сівши йшов обчень швидко — за 4неделі 8кг. А потім вже не так швидко, але це і добре, тому дозволяє підтримувати шкіру в норм. стані, щоб вона не обвисає. Добре, що можна їсти всякі ласощі. Я раніше не могла сидіти на інших дієтах саме тому, що не могла відмовитися від улюблених продуктів. А тут всього лише потрібно дотерпіти до ранку. І все не повертається.

Аріна

Ми з чоловіком обоє займалися фітнесом і плаванням, але схуднути не виходило. А тепер відкрили для себе цю чудову систему. І не особливо напружуючись і страждаючи скинули я 9 кг за місяць, а чоловік 6 кг за 2 тижні тільки. Спортом продовжуємо займатися. Для нас ця система відмінне рішення!

Рита і Леонід Смірнови

Чого я тільки не пробувала для схуднення. І калорії вважала, і сиділа на різних дієтах і навіть кодувалася. Але після пологів всі зусилля пішли прахом і схуднути вже ніяк не виходило. І тут я відкрила для себе цю систему! Обсяги стали танути просто на очах, кг просто відлітали! Я звикла до роздільного харчування, відмінно себе почуваю, придбала звичку займатися фітнесом регулярно, а не від випадку до випадку. Стан шкіри теж заментно покращився. Мені подобається, як я виглядаю. Перші 3 тижні було складно не їсти після 18ч, але потім організм звик і зараз я вже не відчуваю почуття голоду вечорами. Худну вже 6 тижнів — втратила 5кг ваги і 6 см обсягів! дуже класна дієта!

Соня

Після народження дитини я намагалася схуднути на самих різних дієтах. Десь був результат, десь не було. Але завжди було складно витримувати регламент дієти, я часто їх порушувала. Це була постійна боротьба. Але тут в інтернал натрапила на системи “Мінус-60” і вирішила відразу ж спробувати. Зараз я на ній вже 3 місяці. Схудла на 10кг за цей час. Дуже подобається, що можна їсти солодке до 12год. Порадила її подругам. Тепер худнемо разом — і у всіх є результати. Просто відмінно! Спасибі Катерина Мірімановой.

Надія


Система непогана, але різке зниження ваги — це дуже погано. Якщо за півроку схуднути на 50кг, то можна собі порушити обмін речовин. А від цього страждає здоров’я вцілому і натсроеніе. Який чоловік довго витримає рялом з собою жінку, яка весь час роздратована і не в натсроеніі?

Та й шкіра дуже сильно обвисає якщо скинути відразу 10кг. Відомо, що в нормі можна худнути не більше ніж на 3-4 кг на місяць. А ця дієта ще хороша тим, що в ній немає заборонених продуктів. Вобщем її використовувати можна, але без фанатизму з оглядкою на своє здоров’я і самопочуття.

Лариса

Це не короткочасна дієта — це спосіб життя. Треба дотримуватися цієї системи постійно.

На принципах роздільного харчування можна прожити все життя. не набирати зайвих кг і відмінно себе почувати!

Міла

Ви так само можете ознайомитися з описом дієти мінус 60 Катерини Мірімановой.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

  • Безвуглеводна дієта доктора Аткінса

    Легка дієта для схуднення Безвуглеводна дієта доктора Аткінса Дієта – Невід’ємна частина профілактики і лікування целюліту Як відомо, целюліт найчастіше супроводжується надмірною вагою. Тому пор…

  • Низкоуглеводная і високобілкова дієта по Дюканов для вегетаріанців

    У даній статті ми хочемо розповісти про загальні принципи дієти Дюка, про чотири її етапах і найголовніше про те, чи можна її адаптувати і як це зробити для вегетаріанського харчування. Ця дієта…

  • Ефективна програма схуднення Мінус 60

    Головна “Здоров’я” Дієти “Ефективна програма схуднення” Мінус 60 Ще зовсім недавно люди не замислювалися про те, що таке правильне харчування, чи корисні продукти які ми їмо і навіть не підозрюва…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seventeen − 1 =