Дієта Малишевої

Е.Малишева – доктор, дієтолог і просто красива, витончена жінка. Також вона є розробником спеціальної дієти для схуднення, яка так і називається – дієта Е.Малишевой.

Дієта від Е.Малишевой заснована на мінімальній кількості вживання продуктів, що містять рослинні і тваринні жири, а також кухонну сіль. Крім того, методика схуднення увазі виключення (як варіант мінімальне вживання) борошняних виробів, картоплі. солодкої випічки, чистого цукру, рису. моркви, буряка. і будь-яких алкогольних напоїв.

Дієта Малишевої є ефективною, проте розрахована на тривалий термін (2-3 місяці). Тим не менше, її плюсом є тривалий ефект схуднення, (результат тримається 1-2 роки), нешкідливість і мінімальне навантаження на організм, а також крім оптимізації ваги, така методика оздоровлює організм і покращує самопочуття людини.

Метод схуднення від Е.Малишевой має кілька правил, яких необхідно дотримуватися для досягнення оптимального результату.

Правила дієти Е.Малишевой

Правило перше.

Не слід голодувати! Ні в якому разі! Їсти потрібно маленькими порціями 5 разів на день (три основні прийому їжі і два додаткових). Сніданок близько 8 ранку, обід 12-13 годин дня і вечеря 18-19 годин. Також можна робити другий сніданок (10:00) і полуденок (16-17 годин), що складаються з фруктів.

Правило друге.

Підрахувати необхідне організму добова кількість калорій. враховуючи свої вагу, вік, стать, характер трудової діяльності і дотримуватися його. Найкраще скористатися таким сервісом, як «калькулятор добової потреби організму». Ця програма найбільш оптимально підраховує калорії, необхідні людині для нормальної життєдіяльності. У графі вагу, вказуйте той показник, якого бажаєте досягти, а не який є на даний момент.

Правило третє.

Налаштувати організм на позитивне прийняття їжі. Для цього під час їжі, говорити щось на кшталт «Я тебе годую. Їж на здоров’я ». У даному правилі грає роль психологічний фактор, який налаштовує організм на «правильну» роботу – використовувати надходить їжу на енергійність, хороше самопочуття і т. П. А не на відкладення жирових запасів.

Зразкове меню дієти Малишевої.

Сніданок (в 8 ранку). Вівсяна каша на воді, знежирений йогурт або кисле.

Другий сніданок (10:00). Два яблука або мандарина.

Обід (краще в 12.00). Білкова їжа – риба, м’ясо, курка, яйце.

Полудень (16-17 годин). Два яблука або мандарина.

Вечеря (повинен пройти до 19.00). Овочеві салати, знежирений кефір. варене яйце.


Також можна їсти і інші продукти, єдине правило – не виходити за рамки належної кількості калорій. Для зручності і різноманітності раціону можна скористатися таблицями складу продуктів. а також аналізатором рецептів.

Увага! Дану дієту становила не Олена Малишева. Це приблизний опис. Будь-який збіг даної методики схуднення з методикою Малишевої Олени Василівни – випадково.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

  • Дієта Малишевої – абсолютно безкоштовно!

    Малишева відома як лікар і істинний спеціаліст з питань дієтичного харчування. Розроблена Оленою дієта, відома як   дієта Малишевої . допоможе вам зробити свою фігуру більш стрункою. проте дотрим…

  • Имбирная дієта

    Імбир, а точніше корінь цієї рослини, є східною пряністю, яка прийшла до нас з тропічної Азії. Ще з давніх часів імбир використовували як цілющий засіб, що допомагає при багатьох захворюваннях, а…

  • Дієта Борменталя. Меню дієти доктора Борменталя. Фото результатів.

    Зміст статті: Історія дієти доктора Борменталя почалася в 2001 році, коли дієтологи разом з психотерапевтами розробили методику схуднення, яка і отримала назву «Доктор Борменталь». Сьогодні дана…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × five =