Дієта для схуднення з активованим вугіллям

Новий вид схуднення з активованим вугіллям

Вся прекрасна половина людства, починаючи від малого — до великого, мріє виглядати на всі 100%, що б інші дивилися і захоплювалися. І, звичайно ж, фігура один з найважливіших компонентів. Заради неї жінки готові практично на будь-які жертви.

Як не дивно для 21 століття, в боротьбу із зайвими кілограмами часто вступають лікарські препарати. Зараз багато використовують дієту для схуднення з активованим вугіллям і задоволені її результатами.

Чому ж активоване вугілля стали використовувати для схуднення?

Активоване вугілля стали використовувати як ефективний засіб для схуднення не так давно, близько десяти років тому. Активоване вугілля є сорбентом. Що дає йому можливість швидко вбирати невеликі молекулярні структури і тим самим запобігати їх засвоєння в організмі. Саме тому ми завжди його використовуємо при різних отруєннях організму.

Дієта на активованому вугіллі вважається однією з найбільш нових систем для схуднення. яка з кожним днем ​​набуває все більшого і більшого поширення. Проте слід розуміти, що сам активоване вугілля не є жироспалюючим засобом, а лише сприяє процесу швидкого спалювання жирів і виведенню шлаків і різних токсичних речовин.

Так як схуднути на активованому вугіллі?

Слід зазначити відразу, що активоване вугілля приймають не як спеціалізований препарат для схуднення, а як допоміжний елемент, який використовують до основної дієти або ж після. Тому, вибираючи, собі в помічники вугілля, потрібно проявити належну увагу до харчування і виключити зі свого раціону такі продукти як: сіль, алкогольні напої, цукор, різні солодощі та вироби мучного походження.

Способи схуднення за допомогою активованого вугілля

Перший спосіб

Полягає в тому, що приймаються таблетки активованого вугілля по 1 штуці на 10 кг ваги. Найкраще починати поступово, до прикладу з 3-4 таблеточек і з кожним днем ​​збільшувати дозу поки вона не досягне потрібної вам пропорції. При цьому приймати вугілля слід на голодний шлунок вранці. Тривалість прийому від 10 до 30 днів.

Другий спосіб

розділивши на 3 заходу. Вживати їх слід за годину перед вживанням їжі. Тривалість прийому становить 10 днів, після чого необхідно зробити паузу рівну так само 10 дням, а потім, якщо є необхідність повторити знову.

«За» і «Проти» — вугільної дієти

Методика схуднення за допомогою активованого вугілля, яка з’явилася зовсім недавно і стала, любима багатьом дамам своєї ефективність і дієвість.

Всі хто її спробував, втратили бажані три / П’ять кг за півтора тижні. Це, безумовно, дуже приємний результат. Однак і тут є свої ПЗ.

Крім того, що активоване вугілля склеює і виводить з організму токсини і шлаки, він так само поводиться і з вітамінами, що потрапляють до вас в організм, і поживними речовинами, такими як калій і кальцій.

Без будь-яких компонентів організм стає ослабленим і не може працювати належним чином, а в деяких випадках може бути навіть летальний результат.

Тому не слід використовувати допоміжну вугільну дієту надмірно — це може призвести до самих різних негативних наслідків, наприклад, авітамінозу.

Крім того, не дивлячись на те, що активоване вугілля допомагає схуднути, при тривалому його вживанні, порушується вся робота кишечника. А це тягне за собою різноманітні негативні наслідки, наприклад, запор, пронос або диспепсія.

Знайте! Важливо розуміти, що активоване вугілля — це в першу чергу ліки, а не засіб для схуднення, а у кожного лікарського препарату є свої протипоказання і побічні ефекти. Приміром, не варто вибирати таку дієту тим, у кого є виразкові захворювання ШКТ, кровотечі в шлунку або гастрит.

Дієтологи з великим досвідом роботи на питання чи дійсно активоване вугілля допомагає схуднути, не говорять нічого конкретного. Вони ставляться до нього як дуже хорошому лікарському препарату, який добре вбирає токсини і шлаки, а це зовсім не калорії і жири. Однак заперечувати, що багато хто, хто спробував таку дієту, скинули зайві кілограми, не можна.

Так як же краще схуднути — з активованим вугіллям чи без?

Прейті до однозначної думки щодо ефективної дії активованого вугілля на жир і целюліт не виходить вже не перший рік. Однак, всі одноголосно підтверджують, що скинути вагу за допомогою активованого вугілля можливо, тільки в тому випадку, якщо використовувати його як допоміжний засіб, а не чарівні пігулки для схуднення.

Пам’ятайте! Якщо ви будете сидіти на дивані і є булки і шоколадки бажаного результату ніколи не досягнете. Активоване вугілля використовують на додаток до фізичних навантажень і дієтичного харчування для очищення організму.

Однак треба зазначити, що сорбент (основна речовина активованого вугілля) є й у різних продуктах харчування. Їх вживання не має такого безлічі протипоказань як таблетки. Природним сорбентів є звичайнісінька клітковина, якої дуже багато в овочах, фруктах і різних злаках. Саме тому вони входять в основний раціон різних дієт. Тому, яким способом худнути з активованим вугіллям або без — справа особисто кожного.

Пропонуємо подивитися Відео — Схуднення з активованим вугіллям

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

  • Активоване вугілля для схуднення користь, відгуки, рецепти дієти.

    Читайте в статті: Активоване вугілля для схуднення допомагає скинути до 3 кг зайвої ваги в тиждень. Активоване вугілля напевно знайдеться в кожній домашній аптечці, тому що це найвідоміший препар…

  • Активоване вугілля для схуднення — як приймати

    Активоване вугілля — широко застосовується в практиці медицини як універсальний адсорбент. Виготовляється активоване вугілля для схуднення з природної сировини способом карбонізації та окислення…

  • Схуднути з активованим вугіллям

    На які тільки хитрощі не йдуть жінки заради схуднення! Мабуть, кожен БАД і навіть деякі ліки використовують, щоб знизити вагу. Дехто примудряється використовувати для «заповнення» шлунка заради з…

You May Also Like

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

три + 13 =