Дієта для схуднення на 10 кг за тиждень. Меню

Дієта, розрахована на сім днів, є однією з найдієвіших в наш час. Дієтологами давно доведено, що для схуднення на 10 кг за тиждень потрібно просто дотримуватися одного і того ж раціону харчування. Звичайно ж, багато відзначать, що термін досить великий і протриматися буде не так вже просто, але, повірте, результат не змусить особливо себе чекати. Разом з ретельно продуманим меню ви зможете без праці досягти потрібної мети.

Дієта для схуднення на 10 кг за тиждень. Меню

Тижнева дієта побудована на трьох принципах:

• Принцип “монотонності” продуктів. Деякі продукти харчування надають двояку вплив на організм людини. Ось, наприклад, деякі можуть схуднути від такої одноманітності, а решта в точності до навпаки.

• Досить-таки різке обмеження на калорії.

• Схуднення за рахунок деяких хімічних процесів, що відбуваються в організмі. Ось, наприклад, дієти на основі білка в більшій мірі впливають на метаболізм.

Звичайно, можна припустити, що одноманітний раціон харчування може з легкістю впоратися з проблемами зайвої ваги. Потрібно відразу відзначити, що це не зовсім так. Сем днів – досить тривалий період для живлення з сильними обмеженнями. Іншими словами, наслідки для організму можуть бути досить серйозними.

Крім цього існує так звана тенденція плато, яка і характеризує подібні суворі дієти. Організм, який підвладний сильним обмеженням у їжі, буде швидко виснажений вже через кілька днів дієти. Надалі ви відчуєте занепад сил, що негативно позначиться на процесі схуднення.

До підбору дієти потрібно підходити з усією відповідальністю. Не дивно, адже схуднути на десять кілограмів за такий короткий період часу досить складно. Не варто забувати про те, що різко відмовлятися від вживання будь-яких звичних продуктів категорично забороняється. Так ви можете дуже швидко завдати шкоди своєму організму.

Дієта для схуднення на 10 кг за тиждень. Меню

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 2 =