Дієта Борменталя меню, таблиця калорійності, відгуки, результати.

Дієта Борменталя допомагає схуднути без голодування і підвищених фізичних навантажень

Дієта Борменталя  відноситься до дуже суперечливим, зухвалим багато суперечок методам схуднення, так як припускає позбавлення від зайвої ваги шляхом психологічних тренінгів, без голодування і підвищених фізичних навантажень. В основі системи схуднення доктора Борменталя лежить психокорекція фігури.

Сутність системи схуднення від доктора Борменталя ^

Спільний плід роботи дієтологів і психотерапевтів, дієта Борменталя, запатентована в 2001 році. В даний час, вона успішно використовується мережею спеціалізованих клінік.

Відповідно до теорії доктора Борменталя, основною причиною ожиріння і зайвої ваги є переїдання, порушення харчової поведінки, або як це називають фахівці – «поглинання їжі з нехарчової метою».

Так, неможливість дозволити якісь проблеми викликає стрес, який успішно заїдається. Щоб заспокоїтися і відволіктися, людина поглинає їжу в неміряних кількостях.

Таке харчова поведінка веде до порушення процесів обміну, розтягуванню шлунка, нездоровому апетиту і, як наслідок, накопичення зайвих кілограмів. Щоб позбавитися від зайвої ваги, потрібна чітка мотивація і правильний психологічний настрій, на цьому і побудована вся система схуднення по Борменталю.

Тренінги доктора Борменталя проходять у спеціалізованих клініках, їх основна мета – допомогти людині розібратися в психологічних проблемах, стимулювати бажання схуднути і знизити непомірний апетит. Крім групових тренінгів, з кожним пацієнтом індивідуально працюють дієтологи, психологи та інші фахівці.

Методи кодування і гіпнозу в дієті Борменталя не використовуються, це всього лише комплекс заходів психологічної спрямованості: нейролінгвістичне програмування, медитація і дихальна гімнастика.

Курс складається з 25 психологічних тренінгів. Основною спрямованістю занять є вироблення навичок адекватного харчової поведінки:

 • Зниження апетиту і вміння відрізняти його від почуття голоду. Виробляється звичка приймати їжу тільки тоді, коли це дійсно необхідно.
 • Нормалізація обмінних процесів.
 • Насичення меншою кількістю їжі і зменшення обсягу шлунка.
 • Формування і зміцнення мотивації до схуднення.
 • Навчання раціональним правилам харчової поведінки та харчування. На заняттях пояснюється таке поняття, як коридор калорійності, яких продуктів і скільки можна з’їсти, щоб не було перенасичення.
 • У момент тренінгів до людини повинно прийти бажання жити по-новому і знаходити задоволення в «їжі для душі», а не тільки в їжі. Часто в моменти відсутності позитивних емоцій, організм розцінює це як голод, і відсутню задоволення отримує від їжі.
 • Навчання унікальною дихальній гімнастиці.
 • Обговорюються виникають у процесі лікування труднощі і як попередити можливі зриви.

Дієта Борменталя не пропонує повної відмови від висококалорійних продуктів, упор робиться лише на обмеження добової калорійності. Щоб вага стабільно йшов, калорійність повинна становити 1000 ккал – для людей з низькою фізичною активністю. І 1200 ккал для тих, хто займається спортом або фізичною працею.

Головне і обов’язкова умова програми схуднення Борменталя – в задані рамки калорійності потрібно вкластися. Якщо калорійність буде менше, позитивного результату, всупереч очікуванням, це не принесе, оскільки відбудеться уповільнення процесів обміну.

Переваги і недоліки дієтичної методики Борменталя:

 • Саме заборонених продуктів немає. Якщо підійти до складання раціону розумно, дієта Борменталя не принесе шкоди здоров’ю, так як не позбавляє організм поживних речовин, а тільки обмежує калорійність.
 • Безсумнівний мінус – це ваги, підрахунок калорій і запису.
 • Не підходить людям, всерйоз захопленим спортом.
 • Програма схуднення Борменталя протипоказана людям перенесли інфаркт, інсульт, хворим психічними захворюваннями, діабетикам, годуючим і вагітним жінкам. Присутні й вікові обмеження. Не можна використовувати до 18 років і після шістдесятирічного віку.

Дієта для схуднення від Борменталя: зразкове меню, правила, таблиця ^

Спеціального меню для дієти Борменталя не існує, воно складається самостійно. На першому ж тренінгу видається таблиця калорійності продуктів, в приготованому вигляді, що дуже зручно. Їжу доведеться зважувати для кожного прийому і записувати з’їдене. Це допоможе виявити продукти, які мало насичують, але забирають на себе більшу частину калорійності раціону. Як правило, це вуглеводи і жири.


Таблиця калорійності готових страв для дієти Борменталя

Правила вживання їжі по дієті Борменталя:

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 + 14 =