Дієта 6 пелюсток 6 пелюсток

Дієта 6 пелюсток – Ефективна дієта шведського дієтолога Анни Юханссон (Anna Johansson). Дана дієта дозволила схуднути тисячам європейських жінок на десятки кілограмів! «Квіткова» методика Юханссон і сьогодні продовжує боротися із зайвими кілограмами, завойовуючи все більше і більше прихильниць серед жінок, що мріють схуднути.

Дієта, помогшую тисячам жінок по всьому світу!

Дія дієти на зайві кілограми дійсно вражає! Як показує статистика, 8 з 10 худнуть домагаються максимальної втрати ваги. Середньодобовий схил за день становить від 500 до 800 грамів. В цілому, схуднути на «жадані» 10-15 кг прихильникам дієти «6 пелюсток» вдається всього за пару тижнів!

6 днів – 6 монодієт – 6 квіткових пелюсток

Дієта 6 пелюсток триває протягом шести днів, в процесі яких худне буде дотримуватися 6 спеціальних монодієт, послідовно йдуть один за одним.

Перший день – перша монодієта, другий день – друга, третій – третя і т. Д. Схема дії «Шести пелюсток» побудована на послідовному чергуванні монодієт. На думку дієтолога Анни Юханссон, що створила дану методику для схуднення, 24-годинна монодієта – система харчування, найкращим чином рятує від зайвих кілограмів.

Дієта «6 пелюсток» – найлегша і радісна дієта

Дійсно, дієта «6 пелюсток» заслужила найвищі відгуки у худнуть жінок! І пов’язано це не тільки з її високою ефективністю відносно зайвих кілограмів. Шведський дієтолог Анна Юханссон, розробляючи цю методику, прагнула психологічно підтримати худнуть жінок. Вона надала своїй дієті легкий квітковий образ, наочно зобразивши її меню у вигляді намальованого рукою квітки.

Цим Анна намагається сказати, що її дієта допоможе не тільки швидко позбутися зайвих кілограмів, але і підтримати своє здоровьё, настрій, позитивний погляд на себе саму. Адже навіть найефективніша програма для схуднення виявиться бездіяльної, якщо буде приносити жінці дискомфорт і депресію, – стверджує доктор Юханссон.

Для того, щоб залучити худне в гру, в якій кожен новий день буде приносити йому почуття власної задоволення і поваги до себе, дієтолог запропонувала вирізати з паперу свій власний квітка, на зразок того, що намальований на картинці вище. Навіть необов’язково, щоб паперовий макет походив на «ромашку». Ви можете зобразити тюльпан, лілію, орхідею в кінці-кінців … Головне, щоб у Вашого квітки було 6 пелюсток, які Ви будете послідовно … відривати.

Виріжте з паперу свою квітку і відривайте по одному пелюстці після кожного дня, проведеного на дієті!

Так, так відриваючи по одному паперовому пелюстці кожен день, Ви будете відчувати, що цей день пройшов не дарма для Вашої фігури, що Ваша сила волі перемогла всі «смачні» спокуси! Обов’язково підпишіть пелюстки відповідно до картинкою вище, щоб не заплутатися!

Звичайно, вирізати паперову квітку чи ні – це Ваша особиста справа. Однак, за даними серед опитаних жінок, які використовували дієту «6 пелюсток», найкращих результатів домоглися ті з них, хто вішав власноруч вирізаний квітка на дверку холодильника.

Так що, рекомендуємо Вам скористатися порадою популярного дієтолога Анни Юханссон і посадити на видному місці «дієтичний» квітка!


Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen − fifteen =