Бісквітне шоколадне тістечко

Для ласунів я вирішила приготувати смачне тістечко з кремом. У мене завалявся старенький рецепт, як приготувати бісквітне шоколадне тістечко. яким я охоче поділюся з Вами. Зізнаюся, що такі шоколадні тістечка я готувала дуже давно, і навіть не пам’ятаю, звідки я взяла цей рецепт. Пам’ятаю тільки, що робила я ці бісквітні тістечка з шоколадом на день народження свого тоді ще дуже маленького синочка. Так що з тих пір пролетіла вже чверть століття, але записи рецептів збереглися.

Нещодавно я заглянула в Інтернет і побачила, що рецепт моїх бісквітних тістечок дуже близький до розрекламованим тістечком брауни. Тому я і не знаю вважати приготовані мною будинку тістечка брауни або зупинитися на старій назві цього солодкого десерту. Трохи поміркувавши, я вирішила слово брауни у назві десерту не згадувати, а якщо комусь захочеться цей десерт назвати «шоколадне тістечко брауни», то нехай він так і поступає.

На своєму сайті vkusno-da.ru я не так часто пропоную Вашій увазі солодкі десерти, хоча такі рецепти я збирала ще з дитячих років, і їх накопичилося досить багато, причому деякі з них я навіть жодного разу не використовувала на практиці. Але бісквітне тістечко з шоколадного тесту я робила і запам’ятала, що воно було смачним. Так що сьогодні я вирішила відновити процес приготування такого тістечка і, як я завжди намагаюся робити на своєму сайті, досить докладно описати його для Вас, щоб і Ви змогли легко зробити «американські тістечка брауни» прямо у себе вдома.

Бісквітне шоколадне тістечко, рецепт

Рецепт приготування бісквітного тістечка особливої ​​складності не представляє. Звичайно, солодке бісквітне тісто я буду готувати не так, як це робила, коли представляла Вам простий бісквітний торт з фруктами і ягодами. Основою тістечок буде шоколадне бісквітне тісто. а як його робити я розповім нижче і покажу на фото.

Для приготування тістечка я використовую наступні продукти:

Для тесту:

Чорний шоколад – 180 грамів (дві плитки по 90 грамів);

Масло вершкове – 200 грамів;

Цукор – 1 склянка (250 грамів);

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 + nineteen =