90 денна дієта роздільного харчування, меню, плюси і мінуси, відгуки

У гонитві за досконалістю ми користуємося безліччю методів, завжди пробуємо нові дієти, але нічого не допомагає. Деякі дієти ефективно знижують вагу, але потім, зайві кілограми стрімко повертаються, і доводиться використовувати інший метод.

В основі дев’яностоденного дієти – роздільне харчування і конкретне правильне поєднання продуктів. Творці дієти ретельно підібрали весь раціон, для поліпшення здоров’я кожного, хто спробує таку дієту.

Основи дієти

Дев’яностоденного дієта роздільного харчування прискорює обмін речовин в організмі і покращує загальний стан здоров’я, а вага, після такої дієти утримується на своєму рівні.

Весь термін дієти розділений на цикли, в кожному з яких по 4 дні. Кожен день ви приймаєте певну їжу.

    Перший день – як правило, білковий. М’ясо, риба, морепродукти, яйця, молочні продукти, бульйон, овочі (Не крохмалисті). Другий день названий «крохмальний». Боби, овочі, рис, пшоно, та інші злаки, бульйон з овочів. Третій день позначений як вуглеводний. Борошняні вироби, макарони, крекери, гречка, ячмінь, просо, овочі, млинці, печиво (без яєць, дріжджів і молока), трохи солодощів, на вечерю обов’язково – смужка темного шоколаду. І четвертий день – вже вітамінний. Фрукти, сухофрукти, насіння і горіхи (25 г), сік з фруктів або овочів, свіжі овочі.

Також існують розвантажувальні дні – кожен 29 день (всього їх 3, за всі 90). У розвантажувальні дні вирішаться тільки пити негазовану воду. Такі дні стоять між циклами – за вітамінним, перед білковим.

Потрібне чітке дотримання графіку харчування. Сніданок завжди однаковий – фрукти або ягоди. Основний час прийому їжі припадає на денний період – 12: 00-20: 00. За весь день випивайте не менш 2л води. Обідня порція в два рази більше, ніж за вечерею.

Деякі рекомендації по дев’яностоденного дієті роздільного харчування:

    На сніданок – тільки фрукти або ягоди; Обід – не раніше 12:00; Якщо відчуття голоду прийшло до вас раніше часу прийому їжі – перекусіть фруктом, але не пізніше, ніж за 30 хвилин до їжі; Перерва між обідом і вечерею – 3:00, в білкові дні – 4; Під фруктовий день перерви між прийомами їжі 2-3 години. З часом апетит до фруктів знизиться; Після 20:00 заборонено приймати їжу; Всі продукти повинні бути якісними. Слідкуйте, щоб у них не було прихованих добавок; Дозволено використовувати трохи рослинного масла для заправки салатів, а також приготування їжі; Користуйтеся пароваркою, духовкою. Продукти можна, також, тушкувати; Вживайте менше солі, а більше зелені; Вживання фруктових або овочевих соків, також вважається прийомом їжі, незважаючи на те, що це рідина; Вважайте калорії, і обмежуйте їх вживання, особливо, в вуглеводні дні; Регулярно займайтеся фізичними і гімнастичними вправами.

Для виходу з дієти дотримуйтеся низькокалорійного харчування, ви можете повертатися до колишнього режиму відразу по закінченню дієти. Повторити дієту дев’яноста днів роздільного харчування ви можете тільки через три місяці. Також, можете один раз на рік переходити на 15 денну систему роздільного харчування, для очищення організму і підтримки стану своєї ваги.

90 днів роздільного харчування: рецепти

Для правильного харчування по днях, потрібно знати про рецепти приготування їжі.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × one =